Radium LED Essence Strip 1400 waterproof, 60W 930/24V/IP66 5M
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Flexible linear LED module 1380lm/m, protected (IP65), sticky back for mounting, for operation driver + cooling required, length adjustable.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | LED Essence Strip 1400 waterproof, 60W 930/24V/IP66 5M |
| Tuotemerkki | Radium |
| Kategoriat |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC002706 |
| Leveys | 10 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pituus | 5000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 4.1 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Suojausaste (IP) | IP66 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 12 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 24 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 1379 lm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.