PHILIPS TForce Core LED road 17W 740 E27 MV
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Kaubaalus: 432 | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
The Philips CorePro LED HID SON-T lamps offer you an easy, short-payback LED solution to replace High Intensity Discharge (HID) lamps. This new generation of products brings all the energy-efficiency and long-lifetime benefits of LED to HID replacement, while providing instant saving with a low initial investment. Furthermore, they’re designed to have the same lamp size and light distribution as other HID lamps, so you will never know the difference. All thanks to our HighPower LED filament technology. Plus, its unique IP65 design means it can be used for outdoor applications
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | TForce Core LED road 17W 740 E27 MV |
| Tuotemerkki | PHILIPS |
| Kategoriat |
LED-väljalaskelambid LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | C |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
574356 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Ei |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Halkaisija | 38 mm |
| Valgusefektiivsus | 176 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pituus | 170 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Klaasi kate | Väritön |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 17 W |
| Valgusvoog | 3000 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Kyllä |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.