OSRAM Vintage 1906 LED Big Special Shapes Dimmable 40 4.8 W/2200 K E27
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Kaubaalus: 2376 | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Dimmable LED lamps, vintage edition, big special bulb shape . Product features: LED lamps for line voltage. Lamp made of glass. Lifetime: up to 15,000 h. Beam angle: up to 360°. Dimmable. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Can be used directly as luminaire. Product benefits: Very low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Available in various bulb shapes and diameters. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Vintage 1906 LED Big Special Shapes Dimmable 40 4.8 W/2200 K E27 |
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Kategoriat |
LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1212449 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Kyllä |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Halkaisija | 32 mm |
| Valgusefektiivsus | 97 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pituus | 165 mm |
| Nimellisjännite | 220 V |
| Värvustemperatuur | 2200 K |
| Lambi võimsus | 4.8 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Kyllä |
| Beam angle | 320 ° |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.