OSRAM LFD1300T-G2-935-04
SKU: 64f00f57521d
Projektimyynti
  • Tarjous 3 työpäivän sisällä.
  • Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Lisää tallennettuihin tuotteisiin
Kuljetus
Logistiikka
Takuu
Kuvaus
Pakub valgustust süsteemides, mis nõuavad paindlikku lineaarset valgustust. Mõeldud üldiseks või aktsentvalgustamiseks, kus on vaja kompakteid, kohandatavaid valgusribasid või -linte. Sobib kaasaegsetesse arhitektuurilistesse lahendustesse ja keerulistesse paigutustesse. Ühendatakse elektriliselt G2 draiveritega ühilduva standardliidese kaudu (kontrollige ühilduvust draiveri spetsifikatsioonidega kohapeal). Võimsustarbimine sõltub hämardamisrežiimist, kuid täiskoormusel on see vaikimisi ~13 W/m; kontrollige voolu stabiliseerimise piiranguid, kui kasutate pikemaajalise koormuse tingimustes. Füüsilised mõõtmed/muutumatu laius: 1300 mm x ~10 mm ribaformaadis struktuur. Soojuse hajumine vastab suletud keskkonna normidele, kuid suletud süsteemides soovitame aktiivse ventilatsiooni tsoone; eelpaigaldatud kleepuv alus kiiresti kuivav. Tooteinfo: voolutugevus 24 V sisend, valgustemperatuur kalibreeritud 3500 K neutraalne, IP20 klassi veekindel disain, CRI >90 spetsifikatsioon kaasas, tellimiskood LFD1300T-G2-935-04, kontrollige ühendusi: vaikimisi kahepoolsed kontaktid.