Mureva Styl – pinta-asennettava kotelo – 2-osainen pystysuora - harmaa
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Tuotesarja | Mureva Stiil |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Asennusrasia |
| Yhteensopivuus tuotevalikoiman kanssa | Mureva Stiil -paneeli |
| Värin sävy | antrasiitti (RAL 7016) |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Pinta |
| Ryhmien lukumäärä | 2 paikkaa |
| Asennussuunta | Pystysuuntainen |
| Kaapelin sisäänmeno | Helppo pääsy venttiiliin |
| Käyttöolosuhteet | Sisätiloissa/ulkotiloissa |
| Materiaali | PP (polypropeeni) SEBS |
| Keskusten välinen etäisyys | 71 mm |
| Pituus | 76 mm |
| Korkeus | 54 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Syvyys | 54 mm |
| Kestävyys kemikaaleja ja pesuaineita vastaan | Kestävä alkoholille (70 %) Kestävä alkoholille (96 %) Kestävä A-maitohapolle Kestävä laimennetulle kvaternaariselle ammoniumille Kestävä laimennetulle valkaisuaineelle Kestävä laimennetulle ammoniakille Kestävä saippuavedelle Kestävä kristallinpuhdistusaineelle Kestävä vetyperoksidille 10 tilavuutta Kestävä heksaanille |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laatumerkinnät | AENOR NF |
| IP-suojausluokka | IP55 |
| IK-suojausluokka | IK08 |
| Palamista hidastava | Itsestään sammuva 650 °C, vastaa standardia IEC 60695-2-1 |
| Ympäristön käyttölämpötila | −5…40 °C |
| Säilytyksen ympäristön lämpötila | −25…55 °C |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 5,400 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 7,600 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 14,800 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 122,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 5 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 9,000 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 17 000 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 40 000 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 709,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 3 | S04 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 30 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 30,000 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 40 000 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 60 000 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 4,987 kg |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.