LEDVANCE VALUECLP75 7W/830 230VFR E14 FS3 LEDV
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 3 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | VALUECLP75 7W/830 230VFR E14 FS3 LEDV |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
E14 LED-lambid 7W E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 2249874 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Ei |
| Valgusefektiivsus | 150 lm/W |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Beam angle | 150 ° |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.