LEDVANCE VALUECLP60 6,5W/840 230VFR E27 FS3 LEDV
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 3 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | VALUECLP60 6,5W/840 230VFR E27 FS3 LEDV |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1857034 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Ei |
| Valgusefektiivsus | 124 lm/W |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 6.5 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Beam angle | 150 ° |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.