LEDVANCE LINEAR LED MAGNET 3 Spot Sensor 9.5W DIM
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Flat undercabinet light, magnetic rail for flexible spot mounting. Product features: Color temperature: 4,000 K. Product benefits: Easy and quick series connection thanks to simple plug system. Clear modern design. Areas of application: Undercabinet lighting. For indoor use only. Shelf and undercabinet lighting. Kitchens, workspaces. Shelves. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | LINEAR LED MAGNET 3 Spot Sensor 9.5W DIM |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 4239 00 |
| Leveys | 71 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pituus | 645 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 9.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 600 lm |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.