LEDVANCE FL EFFECT 100W 830 IP65 BK LEDV
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | FL EFFECT 100W 830 IP65 BK LEDV |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 4210 00 |
| Leveys | 238 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pituus | 302 mm |
| Kõrgus/sügavus | 31 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 100 W |
| Efektiivne valgusvoog | 9000 lm |
| Valgusti tõhusus | 90 lm/W |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.