LEDVANCE ENDURA® CLASSIC LANTERN Square M E27
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Kaubaalus: 144 | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Classic, square-shaped lantern. Product features: Die-cast aluminum housing. Diffuser made of clear glass. Type of protection: IP23. Product benefits: High flexibility in the choice of the light source thanks to E27 base. Suitable for smart applications thanks to compatibility with Smart + lamps from LEDVANCE. Easy and quick installation. Areas of application: Only for specially protected outdoor areas. Suitable for outdoor applications by luminaire mounting with lamp holder facing downwards. Entrance lighting. Patios, balconies. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. No light sources included.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | ENDURA® CLASSIC LANTERN Square M E27 |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Kategoriat |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 1990 00 |
| Leveys | 105 mm |
| Kere värvus | Musta |
| Pituus | 150 mm |
| Kõrgus/sügavus | 293 mm |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP23 |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.