HENSEL Mi Railkast voor trafo’s IP65, 630A, 5 polig deelbaar, BM4, 300x600mm
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Geïsoleerde laagspanningsschakelapparatuur-combinatie in kastbouwvorm conform IEC 61439-2 voor wandopbouw. Kasten moeten geschikt zijn voor buitenopstelling; er moet rekening worden gehouden met de invloed van de weersomstandigheden op de bedrijfsmiddelen. Kastonderdelen en -deksel van slagvast polycarbonaat, halogeen- en siliconenvrij, kleur RAL 7035, transparant deksel met snelsluitingen voor gereedschapsbediening. Brandgedrag conform DIN VDE 0471 Deel 2 – Gloeidraadtest 960 °C. Maximale waterabsorptie 10 mg conform DIN 53473. Beveiligingsmaatregel: dubbelgeïsoleerd (beschermingsklasse II). Merk: HENSEL Mi-verdelers. Stroomtrafokast 5 polig, met deelbaar railsysteem voor plaatsen van stroomtrafo’s. Beschermingsgraad IP 65 volgens DIN EN 60 259.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Mi Rail box for transformers IP65, 630A, 5-pole divisible, BM4, 300x600mm (Mi 2448) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC002274 |
| Leveys | 300 mm |
| Korkeus | 600 mm |
| Syvyys | 170 mm |
| Kere materjal | Muovi |
| Nimivool, relsisüsteem | 630 A |
| Kogumislatiga varustatud | Kyllä |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.