HENSEL Mi Lastscheiderkast IP65, 2x160A NH00 3p op Rail 250A 5 polig, 600×450
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Geïsoleerde laagspanningsschakelapparatuur-combinatie in kastbouwvorm conform IEC 61439-2 voor wandopbouw. Kasten moeten geschikt zijn voor buitenopstelling; er moet rekening worden gehouden met de invloed van de weersomstandigheden op de bedrijfsmiddelen. Kastonderdelen en -deksel van slagvast polycarbonaat, halogeen- en siliconenvrij, kleur RAL 7035, transparant deksel met snelsluitingen voor gereedschapsbediening. Brandgedrag conform DIN VDE 0471 Deel 2 – Gloeidraadtest 960 °C. Maximale waterabsorptie 10 mg conform DIN 53473. Beveiligingsmaatregel: dubbelgeïsoleerd (beschermingsklasse II). Merk: HENSEL Mi-verdelers. NH-patroonlastschakelaar NH 00, 3-polig, geschikt voor railsystemen 5-polig. Beschermingsgraad: IP 65 volgens DIN EN 60529
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Mi load separator box IP65, 2x160A NH00 3p op Rail 250A 5-pin, 600×450 (Mi 6626) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Kaitselüliti-lahklülitid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000249 |
| Nimellinen eristysjännite Ui | 690 V |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 125 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 800 V |
| Sisestatava kaitsme mõõdud | NH00 |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.