HENSEL Insteektule IP31, Pg29, Dicht, Afdichtbereik Ø 18-27mm, Grijs
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Kabelinvoer in de vorm van steeksteunen. Beschermingsgraad: IP 31. Kleur: grijs, RAL 7035. Merk: HENSEL. Type: Ste. Maat: Pg 29
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Plug-in grommet IP31, Pg29, Closed, Sealing range Ø 18-27mm, Gray (Ste 29 V) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Kaabli sissevedu tihendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000451 |
| Malli | Suletud |
| Tihendi ulatus | 18-27 mm |
| Nimimõõt PG | 29 |
| Sobib seina paksusele | 3-4 mm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.