HENSEL ENYSTAR HRC fuse box with fuse switch disconnector 1xNH 00C, 3-pole 125 A + PE+N
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 36 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Enclosure with door for the assembly of distribution boards up to 250 A intended to be operated by ordinary persons according to IEC 61439-3. Open enclosure walls for the assembly or as single enclosure with closing plates. All insulated and made of high-quality polycarbonate. Quick enclosure connection with connectors and integrated gaskets. Large wall openings for the wiring. Cable entry via flanges. Wall fastening directly on enclosure, via external brackets or with mounting profile rails. Enclosure with fuse switch disconnector HRC 00, 3-pole, according to IEC 60947-3 on mounting plate. With incoming terminals, PE and N terminals. With connection for splitting-up incoming cables. Wiring area can be changed. With transparent door and door locking with tool operation.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Box with HRC fuse switch disc., 1 x NH 00C (FP 4211) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Kaitselüliti-lahklülitid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000249 |
| Nimellinen eristysjännite Ui | 690 V |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 125 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 800 V |
| Sisestatava kaitsme mõõdud | NH000 |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.