HENSEL ENYSTAR Connection module for cable cross section 35 to 150 sqmm
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 60 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Connection module, 5-pole, for assembly in busbar enclosure with protection cover. 8 space units.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Terminal set, 5-pole 35-150mm2, part of ENYSTAR system (AM RK 150) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Kuljettajan suurin poikkipinta-ala | 150 mm² |
| Klambriga | 144 mm |
| Lati laius | 12 mm |
| Lati paksus | 5 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Ei |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Kyllä |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Kyllä |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.