HENSEL cable gland, Pg 48
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 5 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Cable glands for knockouts Pg 48 and sealing range Ø 34-44 mm.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Cable gland IP 65, Pg 48, 960oC, seal .r. 34-44mm, grey RAL 7035 (AKS 48) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8536 9010 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Malli | Sirge |
| Keerme pikkus | 14 mm |
| Materiaali | polüamiid |
| Keerme liik | PG |
| Materiaali | Muovi |
| Kuusnurga mõõtmed | 72.5 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 34-44 mm |
| Suojausaste (IP) | IP65 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 48 |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.