HENSEL cable gland, IP66/IP67/IP69, M 63 glow wire test IEC 60695-2: 960 °C
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Cable glands for knockouts M 63. Sealing range Ø 35-42 mm.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Cable gland IP 66/IP 67, M 63, sealing range: 35-42 mm, for outdoor inst., grey (AKM 63) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Malli | Sirge |
| Keerme pikkus | 10 mm |
| Materiaali | polüamiid |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materiaali | Muovi |
| Kuusnurga mõõtmed | 74.7 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 35-42 mm |
| Suojausaste (IP) | IP67 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 63 |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.