Fluke Magneetsondes voor 4 mm banaanstekker, set van 4
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Magnet probe
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | MP1-MAGNET PROBE 1 Magnet probes for 4 mm banana, set of 4 |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Tööriistade tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Mõõtesond |
| Voolutaluvusvõime | 4 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suurim tööpinge | 600 V |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.