Fluke Lithium-ionbatterij 3000 mAh
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | BP500 Lithium-ion battery, 7.4V 3000 mAh |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Tööstusakud ja -laadijad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8507 6000 00 |
| ETIM | EC003893 |
| Nimellisjännite | 7.4 V |
| Leveys | 28 mm |
| Malli | Liitium-ioonaku |
| Rakendus | Tsükliline |
| Mass/kaal | 205 kg |
| Mahtuvus | 3000 Wh |
| Tyyppi | Muul viisil |
| Pituus | 90 mm |
| Suurim laadimisvool | 0 A |
| Kõrgus koos poolusega | 40 mm |
| Max. unloading current | 0 A |
| Cycle life at 80% depth of discharge (DOD) | 0 |
| Mahtuvus 20 h | 0 Ah |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.