Fluke Industriële spanningsmeetprobe-set 500 MHz 10:1 groen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | VPS410-II-V Industrial Voltage Probe Set 500 MHz 10:1 Green |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Tööriistade tarvikud
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Measuring cable |
| Voolutaluvusvõime | 0 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suurim tööpinge | 600 V |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.