Fluke Electronics Combo Kit
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Fluke 179 digitale multimeter True RMS: De nieuwe multimeter-norm. De drie modellen uit de nieuwe 170-serie zijn de nieuwe standaard voor multimeters voor algemene toepassingen. Zij zijn de norm doordat zij aspecten als nauwkeurigheid, functionaliteit, gebruiksgemak, veiligheid en betrouwbaarheid in zich verenigen.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | FLUKE-179/EDA2/EUR Electronics Combo Kit |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Mõõteriistad Multimeeter
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000069 |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Käsitsi/automaatselt |
| Pinge suurim mõõteulatus, AC | 1000 V |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 1000 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 10 A |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 10 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 50 MOhm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Temperatuuri suurim mõõtepiirkond | 400 °C |
| Mahtuvuse suurim mõõtepiirkond | 9999 µF |
| Maks. sageduse mõõtepiirkond | 99.99 kHz |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.