Fluke Drukkalibrator met twee sensoren, 1,1 bar, 345 bar
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | FLUKE-721-1650 Dual Sensor Pressure Calibrator, 1.1 bar, 345 bar |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Elektrimõõteriistad Protsessikalibraator
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9026 2020 00 |
| ETIM | EC001890 |
| Kanalite arv | 2 |
| Näidik | Digitaalne |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 30 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 0.024 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 0 Ohm |
| Pingeväljund 0 mV … 100 mV | Ei |
| Väljundvool 0 mA … 24 mA | Kyllä |
| Termoelement RTD | Kyllä |
| Termopaari liik B | Ei |
| Termopaari liik E | Ei |
| Termopaari liik J | Ei |
| Termopaari liik K | Ei |
| Termopaari liik L | Ei |
| Termopaari liik N | Ei |
| Termopaari liik R | Ei |
| Termopaari liik S | Ei |
| Termopaari liik T | Ei |
| Termopaari liik U | Ei |
| Pingeväljund 0 V … +/- 300 mV | Ei |
| Pingeväljund 0 V … 3 V | Ei |
| Pingeväljund 0 V … 15 V | Ei |
| Toide (transmitter simulator) 0 mA … 24 mA | Kyllä |
| Termoelement RTD Ni1000 | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.