Fluke Drukkalibrator -850 mbar tot 7 bar (-12 tot 100 psi)
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
De Fluke 717 drukkalibrators leveren uitstekende prestaties en zijn uiterst duurzaam en betrouwbaar. Deze kalibrators zijn compact; licht en gemakkelijk te dragen. De 717’s zijn eenvoudig in gebruik dankzij hun interface met druktoetsen; die vergelijkbaar is met die van de multifunctionele documenterende proceskalibrators uit de Fluke 740-serie. Ze zijn beschermd tegen elektromagnetische storingen; stof en spatwater en ze hebben een verwijderbare batterijklep; die het mogelijk maakt batterijen snel te vervangen.Deze kalibrators zijn verkrijgbaar in 9 modellen en meten drukken tot 345 bar/5000 psi. Zij zijn voor een nog grotere functionaliteit compatibel met de Fluke 700Pxx drukverschil-; overdruk- en absolute-drukmodules.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | FLUKE-717 100G Pressure Calibrator (7 bar) |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Elektrimõõteriistad Protsessikalibraator
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9026 2020 00 |
| ETIM | EC001890 |
| Kanalite arv | 1 |
| Näidik | Digitaalne |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 0 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 0.024 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 0 Ohm |
| Pingeväljund 0 mV … 100 mV | Ei |
| Väljundvool 0 mA … 24 mA | Kyllä |
| Termoelement RTD | Ei |
| Termopaari liik B | Ei |
| Termopaari liik E | Ei |
| Termopaari liik J | Ei |
| Termopaari liik K | Ei |
| Termopaari liik L | Ei |
| Termopaari liik N | Ei |
| Termopaari liik R | Ei |
| Termopaari liik S | Ei |
| Termopaari liik T | Ei |
| Termopaari liik U | Ei |
| Pingeväljund 0 V … +/- 300 mV | Ei |
| Pingeväljund 0 V … 3 V | Ei |
| Pingeväljund 0 V … 15 V | Ei |
| Toide (transmitter simulator) 0 mA … 24 mA | Kyllä |
| Termoelement RTD Ni1000 | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.