Fluke 3000A 4-PH Fluke 1735 & 1745 flexibele stroomtang-set
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | FS17X5-TF-II 3000A 4-PH Fluke 1735 & 1745 Thin flexi set |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | RO |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.45-3000 A |
| Klambri avamine | 186 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.