Datapistorasia, Exxact, täydellinen tuote, RJ45 Cat6A, STP, suora, valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Tietopistorasia |
| Laitteen esitystapa | Täydellinen tuote |
| Määrä per sarja | 5-osainen sarja |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Pistorasioiden lukumäärä | 2 |
| Kaapelin suojaustyyppi | STP |
| Asennussuunta | Suoraan |
| Kannen tyyppi | Tagin haltija |
| Dataliitäntätyyppi | RJ45 Kass. 6A |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9003) |
| [In] Nimellisvirta | 1,5 A 25 °C:ssa |
| jännitekestävä | 1000 V AC/DC huippu, koskettimien välillä 1500 V AC/DC piikki koskettimien ja suojan välillä |
| Suurin vastus | 20 ohmia |
| Eristysvastus | 500 MOhm 100 V DC:ssä |
| Moduulien lukumäärä | 2 moduulia |
| tuetut sovellukset | 10GBASE-T |
| tuotteen nimi | VoIP (voice over IP) PoE+ (Power over Ethernet) |
| Liittimet - liittimet | IDC ilman työkaluja |
| Työntövoima | 50 N 60 s aikana |
| Siirtoimpedanssi | <= 0,1 oomi juures 1 MHz <= 0,2 oomi juures 10 MHz <= 1,6 oomi juures 80 MHz |
| Poikittainen muuntohäviö | >= 68-20 x log(f) dB 1...500000 kHz:ssä |
| AWG-mitat | AWG 23...AWG 24 |
| Materiaali | ABS (akryylinitriilibutadieenistyreeni): etupaneeli. ABS (akryylinitriilibutadieenistyreeni): runko. Zamak: liitin |
| Parien vähimmäismäärä | 750 sykliä |
| Lukitustapa | ruuvit |
| Leveys | 86 mm |
| Korkeus | 86 mm |
| Syvyys | 35 mm |
| Nettopaino | 67 g |
| Kohdekanava | Ammattilainen |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 3,900 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 10,200 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 12,400 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 126,000 g |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.