Cover frame, Exxact Primo, 5 gangs, white
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Esteettinen nimi | Primo |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kehys |
| Ryhmien lukumäärä | 5 pistettä |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9003) |
| Määrä per sarja | Komplekt 2 tk |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Materiaali | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Standardit | EN 60669-1 IEC 60884-1 |
| Tuotesertifikaatit | SEMKO FIMKO CE NEMKO |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Pinnan viimeistely | Kiiltävä |
| Korkeus | 371 mm |
| Pintakäsittely | Käsittelemätön |
| Leveys | 87 mm |
| Syvyys | 11,6 mm |
| IK-suojausluokka | IK03 |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 2,100 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 9,300 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 37,300 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 86,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 2 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 3,900 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 39,900 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 10,200 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 224,000 g |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.