Columbia Kodukivi 1 210x140x60
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Columbia-Stone-kivipäällysteet ovat tunnettuja kestävyydestään ja esteettisestä laadustaan. Nämä kivet ovat erinomainen ratkaisu teiden, jalkakäytävien, aukioiden ja erilaisten ulkoalueiden päällystämiseen. Pihakiviä on saatavana eri kokoisina ja värisinä, ja ne sopivat täydellisesti kaikkiin kaupunkitiloihin ja maisemointihankkeisiin.
Käyttöalueet
-
Teiden ja jalkakäytävien päällystäminen
-
Aukioiden ja terassien kattaminen
-
Maisemointihankkeet
-
Puutarhojen ja kulkuväylien rakentaminen
Kuvaus
Tuotteen ominaisuudet
| Leveys | 138 ± 2 mm |
| Korkeus | 60 ± 3 mm |
| Pituus | 208 ± 2 mm |
| Kuiva bruttotiheys | 2100 kg/m³ |
| Murtumissitkeys | 3,6 N/mm² |
| Säänkestävyys | Luokka 3 (D) |
| Liukuminen/luistonesto | Tyydyttävä |
| Kustannukset | 34 kpl/m² |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.