Colmubia Lohennettu onttolohko 195x190x395
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Columbia-Stonen louhittuja kiviä voidaan käyttää laajalti monenlaisten koristeellisten ja toiminnallisten elementtien rakentamiseen. Esteettisesti kauniit ja kestävät kivet ovat täydellinen valinta puutarhoihin, tukimuuriin, julkisivuihin ja muihin koriste-elementteihin.
Käyttöalueet
-
Aiad
-
Tukimuurit
-
Julkisivut
-
Koristeelliset elementit
Kuvaus
Käyttöalueet
1. Kõrvalekalle tasapinnalisusest ja täisnurksusest ei ületa 2 mm.
2. Väljendab betooni osa ploki mahust (ilma õõnsusteta).
3. Keskm. ploki mass 3-5 % lise niiskusesisalduse korral
4. Kuivatatud ploki minimaalne tihedus.
5. Keskmine survetugevus neto ristlõike pinnale õhukuivas olekus.
6. Arvutustes kasutatav müürikivi normaliseeritud survetugevus EPN ENV 6.1.1. järgi. Kujutegur=1
7. –
8. –
9. Mahumuutustest tingitud pragunemiste vältimiseks on soovitatav teha vertikaalnihkevuugid avade kohale, postide, pilastrite ja ristuvate seinte ühenduskohtadesse, seinte kõrguste ja laiuste muutumiskohtadesse ning pikideformatsioonivuugid iga 6-8 m tagant. Deformatsioonipragude vältimisele aitab kaasa ka müüritise armeerimine.
10. Arvutuslik, ei sisalda võimaliku armatuuri ja täitebetooni massi.
11. Õhumüra isolatsiooni indeks on arvutuslik, antud müüritise kohta (ilma täiteta/täisbetoneeritud).
12. Ekvivalentne soojuserijuhtivus on saadud tabelmeetodil täisbetoneeritult.
13. Plokid ei põle ( tuletundlikkuse klass A1), kuid tule ja kuumade suitsugaasidega vahetult kokkupuutuvates kohtades ei ole neid soovitav kasutada. Väärtus on antud müüritise kohta (ilma täiteta/täisbetoneeritud).
14. Nakketugevus on etteantud omadustega müürimördi ja müürikivide vaheline algnihketugevus, mis on fikseeritud väärtustel põhinev.
15. Näitab veeauru läbilaskvust antud netokuivtihedusega materjali korral (hoone sisse/hoonest välja).
| Leveys | 195 mm |
| Korkeus | 190 mm |
| Pituus | 395 mm |
| Koko teksti | 62% |
| Kivimassa | 20 kg |
| Kuiva bruttotiheys | 2000 kg/m³ |
| Keskimääräinen puristuslujuus | 18 N/mm² |
| Normalisoitu puristuslujuus | – |
| Kapillaarinen tyrä haavoittuvuus | 5,6 g/m² |
| Kylmänkestävyyden merkki | CC 1 |
| Äänenvoimakkuuden muutokset | 0,6...0,1 mm/m |
| Muurattu massa | 263 kg/m |
| Muurauksen ilmamelun eristysindeksi | 49/56 kpl |
| Ekvivalentti lämpödiffuusiokyky | 1,19 W/m'K |
| Muurauksen palonkestävyys | REI 90/240 |
| Tartuntalujuus | 0,3 N/mm² |
| Vesihöyryn diffuusiokerroin | 5/15 |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.











Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.