Asfora – pystysuora 3-osainen kehys – valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Tuotesarja | Asfora |
| Alue | Asfora |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kehys |
| Ryhmien lukumäärä | 3 paikkaa |
| Asennussuunta | Pystysuuntainen |
| Pakkauksen tyyppi | DIY-pakkaus |
| Värin sävy | valkoinen |
| Materiaali | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Korkeus | 225 mm |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pinnan viimeistely | Kiiltävä |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Leveys | 83 mm |
| Syvyys | 9 mm |
| Ulostulon syvyys | 9 mm |
| Nettopaino | 0,027 kg |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 1,000 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 9,000 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 23,000 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 29,500 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 15 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 9,500 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 18,500 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 27,500 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 511,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 3 | S03 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 90 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 30,000 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 30,000 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 40 000 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 3,373 kg |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.