Robust – peitekehys – 1-osainen – valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Robust |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kehys |
| Ryhmien lukumäärä | 1 paikka |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9010) |
| Määrä per sarja | Sarja 10 kpl |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Materiaali | PC/ABS |
| Standardit | EN 60669-1 IEC 60884-1 |
| Tuotesertifikaatit | FIMKO SEMKO NEMKO |
| IK-suojausluokka | IK09 vastavad EN 62262 |
| Korkeus | 110 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Syvyys | 16 mm |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 2 300 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 12,900 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 11,100 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 38,000 g |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.