THORNeco TOM VF 2200 830/35/40/57/65 WH MWS
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TOM VF 2200 830/35/40/57/65 WH MWS |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 79 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2200 lm |
| Valgusti tõhusus | 110 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.