THORNeco Stirrup competible with BORIS FLEX S & L
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 900 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Wall and ceiling mount accessory for 96700008 BORIS FLEX S 20000 840, 96700009 BORIS FLEX L 30000 840, Dimensions: 195 x 35 x 99 mm,weight: 0.25 kg.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BORIS FLEX STIRRUP – Stirrup competible with BORIS FLEX S & L |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 99 mm |
| Lisatarviku liik | Tugiklamber |
| Pikkus | 195 mm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.