THORNeco PIR Sensor, interchangeable module
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Exchange Endcap with Plug & Play PIR Sensor. Master/Slave switching power: 500W. Compatible with ROXY D and ROXY D/I. Product dimensions: 57 mm x 306 mm x 61mm, weight: 0.8 kg._x000D_
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ROXY PIR Accessory – PIR Sensor, interchangeable module |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Surunupud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Laius | 306 mm |
| Kõrgus | 61 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.