THORNeco LILY LED SPOT IP44 38° 68 850 930 ADJ WH – Ceiling-recessed luminaire
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 36 tk | Kaubaalus: 216 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
IP44 LED Downlight with white adjustable trim and with 38° beam angle for indoor applications. Total luminous flux: 900 lm. Luminaire input power: 9 W. Luminaire efficacy: 100 lm/W. Correlated colour temperature*: 3000 Kelvin. Lifetime: 50.000hrs @L80. Colour Rendering Index: CRI > 90 for best light quality. Chromaticity tolerance (initial MacAdam): 3. Included connectors for easy and tool-free loop-in loop-out wiring, LED driver suitable for use with leading and trailing edge dimmers from approved manufacturers. Compatible with Plug&Play Emergency kit for 3 hour emergency conversion (96634428 or 96635766). Covering with insulation materials possible.Lumen package adjustable on site 2 steps: (FLEX1 900 lm (9W), FLEX2 – 600 lm (6W)). Detailed power setting information available on www.THORNeco.com. Dimensions: Ø82 x 59 mm, weight: 0.32 kg._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LILY LED SPOT IP44 38° 68 850 930 ADJ WH – Ceiling-recessed luminaire |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Kõrgus/sügavus | 59 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 9 W |
| Efektiivne valgusvoog | 900 lm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.