THORNeco LED spotlight
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 720 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
LED spotlight for defined accent lighting. Radiation angle 38°, 15° interchangeable reflector is enclosed separately, for retail applications and exhibitions. Total luminous flux: 1400 lm, Luminaire input power: 15 W. Luminaire efficacy: 94 lm/W. Lifetime: 50.000 h@ L70. Colour rendering Ra >90, colour temperature 3000 K, Chromaticity tolerance (initial MacAdam): 3. 3-phase universal track adapter. Spotlight rotatable through 350° and tiltable through 90°. Housing with integrated converter made of die-cast aluminium, colour white (RAL 9016). Dimensions: 110 x 54 x 154 mm, weight: 0.32 kg.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LUCA S 38° 1400 930 WH – LED spotlight |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Laius | 54 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 110 mm |
| Kõrgus/sügavus | 154 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1404 lm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.