THORNeco Emergency Bulkhead
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 240 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
LED emergency bulkhead and exit sign luminaire with local battery supply for 3 hour emergency lighting with Manual- and SelfTest(Autotest) function, Viewing range up to 20m, Compliant with DIN EN 1838 and DIN4844-1, including 4 pictograms (left, right, arrow, green), flexible installation due to variable cable entry points; display of luminaire status via status LED, Lifetime: 50.000hrs @L80, IP65, Impact strength: IK08. Maintained and non-maintained mode, battery: LiFePO4 3,2V 1,5Ah, initial charging period: 24 hours. Dimensions: 255 x 110 x 70 mm, weight: 0.6 kg.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SAM 20M SELFTEST E3 LiFePO4 – Emergency Bulkhead |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Avariivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 6120 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 110 mm |
| Pikkus | 255 mm |
| Kõrgus/sügavus | 70 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 5700 K |
| Süsteemi võimsus | 4.8 W |
| Efektiivne valgusvoog | 269 lm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.