THORNeco BALDER 1745 IP23 12000 840 MB – IP23 LED Batten
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
IP23 LED Batten with lens optic for batwing light distribution, UGR <22 for indoor applications. total luminous flux: 12000 lm. luminaire input power: 75 w. efficacy: 160 lm colourrendering ra> 80, colour temperature 4000 K. Lifetime: 100.000hrs@L70 Chromaticity tolerance (initial MacAdam): 3, Impact strength: IK07. Ambient temperature: -20 ~ +40°C. Suitable for surface mounting or catenary suspension. Throughwired: equipped with 5-pole push-terminal, toolfree installation. Dimensions: 1745 x 85 x 52 mm, weight: 2.95 kg_x000D_
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BALDER 1745 IP23 12000 840 MB – IP23 LED Batten |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | BG |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 85 mm |
| Kere värvus | Hõbedane |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1745 mm |
| Kõrgus/sügavus | 52 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 75 W |
| Efektiivne valgusvoog | 12024 lm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.