Sylvania ToLEDo MicroLynx V2 470LM 840 SL
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
ToLEDo MicroLynx V2 470LM 840 SL
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp ToLEDo MicroLynx V2 470lm 4000K G24q |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad | GX53 LED tahvelarvuti lambid
GX53 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| Lambipesa | GX53 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 25 mm |
| Valgusefektiivsus | 94 lm/W |
| Pikkus | 75 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Muul viisil |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.