Sylvania START SURFACE IP66 1250LM 840 IK10 BLK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
START SURFACE IP66 1250LM 840 IK10 BLK
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | START SURFACE IP66 1250LM 840 IK10 BLK |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 0 mm |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 90 mm |
| Kõrgus/sügavus | 90 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 12 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1250 lm |
| Valgusti tõhusus | 105 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.