Sylvania START FLEX IP20 CORNER CONNECTOR X 10
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
START FLEX IP20 CORNER CONNECTOR X 10
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | START FLEX IP20 CORNER CONNECTOR X 10 |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 12 mm |
| Valgusvoo nurk | 0 ° |
| Pikkus | 4 mm |
| Kõrgus/sügavus | 15 mm |
| Lambi võimsus meetri kohta | 0 W |
| Lambi pinge | 0 V |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 0 lm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.