Sylvania START Downlight 220 2025lm 840 Surface
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
START Downlight 220 2025lm 840 Surface
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | START Downlight 220 2025lm 840 Surface |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 0 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 0 mm |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 21 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2025 lm |
| Valgusti tõhusus | 96 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.