Sylvania START DOWNLIGHT 205 IP44 SSC01 2025LM 840
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
START DOWNLIGHT 205 IP44 SSC01 2025LM 840
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | START DOWNLIGHT 205 IP44 SSC01 2025LM 840 |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid
|
| Päritoluriik* | GB |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 0 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 0 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 21 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1950 lm |
| Valgusti tõhusus | 93 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.