Sylvania RefLED Retro PAR38 V2 DIM 1200L 840 IP65 40 SL
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
RefLED Retro PAR38 V2 DIM 1200L 840 IP65 40 SL
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RefLED Retro PAR38 V2 DIM 1200L 840 IP65 40 SL |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 15W LED-lambid E27 timmitav LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 121 mm |
| Valgusefektiivsus | 80 lm/W |
| Pikkus | 134 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Muul viisil |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 15 W |
| Valgusvoog | 1200 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.