Sylvania RANA LINEAR S 3KLM NW OPAL WHITE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
RANA LINEAR S 3KLM NW OPAL
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | RANA LINEAR S 3KLM NW OPAL WHITE |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | FR |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 87 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1150 mm |
| Kõrgus/sügavus | 87 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lahtine kiirgus / difusioon |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 31 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3270 lm |
| Valgusti tõhusus | 105.48 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.