Sylvania ISOLINE 3380MM 4K DASY 5C
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
ISOLINE 3380MM 4K DASY 5C
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ISOLINE 3380MM 4K DASY 5C |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Rattatulede tarvikud
|
| Päritoluriik* | FR |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 62 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 3380 mm |
| Kõrgus/sügavus | 59 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Nimipinge | 0-220 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lahtine kiirgus / difusioon |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 114 W |
| Efektiivne valgusvoog | 16600 lm |
| Valgusti tõhusus | 145 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.