Sylvania Inverto Pend Rmt NW Eb Silver
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Inverto Pend Rmt NW Eb Silver
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Inverto Pend Rmt NW Eb Silver |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | GB |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 110 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 110 mm |
| Kõrgus/sügavus | 110 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 16 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1617 lm |
| Valgusti tõhusus | 101 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.