Sylvania Adjustable Post Top Adapter 60-60mm
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Adjustable Post Top Adapter 60-60mm
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Adjustable Post Top Adapter 60-60mm |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad | Valgusti tarvikud
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7307 2210 00 |
| Laius | 87 mm |
| Kõrgus | 77 mm |
| Pikkus | 344 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.