Sylvania 600X600 STARTLED SUS FRAME STE WHT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
600X600 STARTLED SUS FRAME STE WHT
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 600X600 STARTLED SUS FRAME STE WHT |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | GB |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 599 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 599 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.