S&P Wandaxiaalventilatoren, HXBR/2-250 (230V 50/60HZ) VE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HXBR/2-250 (230V 50/60HZ) VE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 315 mm |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 126 mm |
| Võimsustarve | 0.112 W |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Termokaitsega | Yes |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 1557.22 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1429.39 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 992.826 m³/h |
| Rõhk 2 | 25 Pa |
| Rõhk 3 | 100 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Õhu suurim temperatuur | 60 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Taimer | Puudub |
| Koos tagasivooluklapiga | Yes |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.