S&P TCBT/4-400/H- EXEIIT3
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TCBT/4-400/H-B (400V50HZ)EXEIIT3 VE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Kanali-juurdluseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Ühendus | Äärikuga |
| Pikkus | 170 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Termokaitsega | Yes |
| Kere läbimõõt | 400 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 5100 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 4300 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 3200 m³/h |
| Rõhk 2 | 57 Pa |
| Rõhk 3 | 98 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Kanali läbimõõt | 400 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Kahekiiruseline mootor | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.